Latvijas futbolistus Baltijas kausa izcīņas finālā 11 metru soda sitienu sērijā pieveica islandieši

Latvijas vīriešu futbola izlase sestdien nespēja izcīnīt Baltijas kausu, kas izšķirošajā mačā soda sitienu sērijā atzina Islandes pārākumu. Finālspēles pamatlaiku Latvija noslēdza ar neizšķirtu 1:1, bet cieta neveiksmi pēcspēles metienos ar 7:8.

Katastrofas brīdī sarkano kartīti nopelnīja Raimonds Krollis pēc ieskrējiena pretinieka kājās no aizmugures – un Latvijas futbolisti palika mazākumā. 62. minūtē islandiešiem bija iespēja realizēt 11 metru soda sitienu, taču Šteinboram izdevās pieskarties bumbai.

Tomēr Īsaks Bergmans Johannessona sitiens bija precīzs, un tādējādi viesi izvirzījās vadībā. Tikmēr 68. minūtē Islande kļūdījās aizsardzībā, un Andrejs Ciganiks veiksmīgi ieskrēja uzbrukuma zonā, apsteidzot visus aizsargus, saņēma Jāņa Ikaunieka piespēli un raidīja bumbu vārtos, panākot izlīdzinājumu 1:1. .